- Новости

Єврокомісія надала Україні €600 млн кредиту

Єврокомісія від імені Європейського Союзу виплатила Україні €600 млн у рамках програми макрофінансової допомоги, пов’язаної з коронавірусом. Загальний пакет виплат становить €3 млрд для десяти країн.

Віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс зазначив, що Україна, як і раніше, посідає важливе місце у європейському порядку денному.

 – Це наша сусідня країна. Ми прихильні пропонувати політичну, фінансову та технічну підтримку, особливо у час кризи пандемії коронавірусу та подолання соціальних та економічних наслідків, – сказав Домбровскіс.

Окрім того він також нагадав, що це – перший транш макрофінансової допомоги у розмірі €600 млн, який підтверджує солідарність ЄС із Україною та тісне співробітництво.

Також віце-президент Єврокомісії побажав Україні у 2021 році виконати свою програму реформ, щоб покращити рівень життя, та продовжити боротьбу з корупцією, яка наблизить країну до ЄС.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль висловив слова вдячності та наголосив, що це зміцнить макрофінансову стабільність.

Фінансова допомога Україні

Німеччина виділить €1 млн на підтримку реформ в Україні.

Постійний представник ФРН при Раді Європи посол Рольф Мафаель і заступник генсека Ради Європи Ґабріелла Баттані-Драґоні підписали договір про виділення коштів Україні в межах Плану дій Ради Європи.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-09 14:35:23

Смотрите также:  ELLE Canada рекомендует держать дистанцию: обложка глянца вышла без моделей

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *