- Новости

Євросоюз відклав засідання Ради асоціації з Україною – ЗМІ

Євросоюз вирішив відкласти проведення Ради асоціації Україна-ЄС, яка мала відбутися у форматі відеоконференції 8 грудня.

Про це повідомляє DW з посиланням на структури ЄС. Засідання відтермінували, бо у Євросоюзі хочуть провести зустріч в очному форматі, коли статистика захворюваності на коронавірус піде на спад.

Планувалося, що Рада асоціації відбудеться у форматі відеоконференції через пандемію коронавірусу. Зустріч була б неформальною, адже у ЄС будь-які формальні засідання політичного рівня проводять лише фізично, тільки так вони можуть ухвалювати рішення.

На Раді асоціації Євросоюз представлятиме верховний представник з зовнішньої та безпекової політики, а Україну – прем’єр-міністр.

1 грудня Єврокомісія та зовнішньополітична служба ЄС оприлюднили звіт, у якому оцінили реформи в Україні та досягнення й провали в угоді про асоціацію протягом останнього року. У документі зазначили, що останні рішення Конституційного суду України поставили під загрозу досягнення у боротьбі з корупцією в країні.

Стратегія боротьби з Covid-19

Єврокомісія 2 грудня затвердила стратегію управління пандемією на зиму 2020-2021 року, коли збільшується ризик зараження коронавірусом.

У ній є рекомендації, яких варто дотримуватися до появи вакцин: фізичне дистанціювання і обмеження соціальних контактів, тестування та відстеження контактів, безпечні подорожі, підтримка психічного здоров’я населення у зв’язку з пандемічною втомою тощо.

Джерело: DW

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-04 10:20:44

Смотрите также:  У Вірменії заборонили виїзд за кордон чоловіків у віці від 18 до 55 років

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *