- Новости

Безвіз належить українцям, а не суддям КСУ – Стефанішина

Конституційна криза, викликана рішенням суддів щодо антикорупційних органів Україні, становить загрозу процесу європейської інтеграції країни, але безвіз належить українцям, а не суддям.

Про це в ефірі Свободи слова на ICTV заявила віце-прем’єр з європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.

– Безвіз належить громадянам України, але не 15 суддям, які виносили рішення Конституційного суду, яке створило конституційну кризу.

Криза – це та сторінка в нашому безвізовому діалозі, яка вже закарбована, зафіксована і точно ставить загрозу всім іншим реформам, які стосуються європейської та євроатлантичної інтеграції, – зазначила Ольга Стефанішина.

Водночас нині Україна почала виходити з цієї кризи.

– Рада ухвалила закон, який є менш амбітним, ніж законопроект президента, але це частина плану. Далі має бути закон про відновлення повноважень НАЗК, гарантування діяльності його директора. Очікуємо 11 грудня висновків Венеціанської комісії щодо подальних кроків.

Успішні та рішучі кроки, які демонструє президент, уряд і парламент, і є запорукою того, що безвіз і надалі буде частиною нашої перемоги та успіху, – підсумувала Ольга Стефанішина.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-07 23:31:31

Смотрите также:  Связал кассиров и угрожал палкой: в Харькове мужчина украл с почты 30 тыс. грн

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *