- Новости

Близько 1000 квартир у Чернігові можуть залишитися без гарячої води

Близько 1000 квартир у Чернігові можуть залишитися без гарячої води

Приватне підприємство «Спеціальна енергетична компанія» (далі – «Спеценергоком») не підписало угоду з підприємством «НафтогазТрейдінг» на постачання газу для підігріву води.

Про це сьогодні, 18 травня, під час розширеної наради у міській раді повідомив заступник мера Віктор Геращенко.

«Аби підписати угоду, треба пройти спецперевірку. Козлов Віктор Олексійович (керівник «Спеценергоком» – ред.) її не пройшов. У нього є проблемні питання. Підприємство надає гаряче водопостачання для майже тисячі квартир», – пояснив чиновник.

За словами Геращенка, «Спеценергоком» позаторік не подавав гарячу воду до вказаних осель. Однак торік відновив постачання. Імовірно, нині, через проблеми підприємства, газопостачальники не підписали з Козловим угоди.

Як розповів заступник міського голови, з КЕП «ТЕЦ» ТОВ «Технова» і ПАТ «Облтеплокомуненерго» договори на газопостачання «НафтогазТрейдинг» вже оформив.

Також Геращенко уточнив: уряд наразі не подовжив після 20 травня режим ПСО (покладання спеціальних зобов’язань) для учасників ринку природного газу, яким встановлено державне регулювання цін для генераторів теплової енергії.

Нагадаємо, цього місяця вартість «блакитного» енергоносія для них встановлена на рівні 8325 гривень за тисячу кубометрів. Як запевнив новий глава НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко, режим ПСО можуть пролонгувати і після 20 травня.

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
18.05.2021

Смотрите также:  На Ніжинщині подожгли лес?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *