- Новости

Через необхідність повноцінної роботи: Єрмак назвав вимушеним перебування у Феофанії

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак вимушено перебуває на самоізоляції і лікуванні від коронавірусу у лікарні Феофанія, оскільки вдома неможливо забезпечити захищеність зв’язку, необхідного для роботи.

– Саме необхідність повноцінної роботи кожного дня, проведення захищених відеоконференцій, дзвінків тощо були головними причинами щодо Феофанії. Самоізоляцію та медичний догляд я планував організувати вдома, але необхідний рівень захищеності зв’язку у житловому будинку забезпечити неможливо, – пояснив Єрмак у Facebook.

Керівник Офісу додав, що з помітних симптомів Covid-19 у нього була підвищена температура, кашель, біль у горлі та грудях.

Андрій Єрмак запевнив, що наразі почувається вже значно краще і сподівається вже незабаром отримати негативний тест на Covid-19.

Про коронавірус в Андрія Єрмака стало відомо 9 листопада. Тоді ж позитивний тест отримав і президент Володимир Зеленський.

Обоє пішли на самоізоляцію і наразі перебувають у лікарні Феофанія.

Тим часом Офіс президента змінив режим роботи. Нині всі наради з Кабміном та іншими установами відбуваються в онлайн-режимі.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-19 07:23:22

Смотрите также:  О. Бобкова: участь в олімпіаді не має бути примусовою

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *