- Новости

Через протести в Капітолії помер поліцейський

Кількість постраждалих під час протестів в США зросла до п’яти людей. Офіцер поліції США Брайан Сікнік помер через травми, отримані під час протестів у Капітолії.

Сікнік отримав поранення під час зіткнення з протестантами. Після чого офіцер повернувся у свій підрозділ та втратив свідомість.

Брайана доставили у місцеву лікарню, в якій поліцейський незабаром помер. Деталі трагедії з’ясовує відділення по розслідуванню вбивств столичного департаменту та місцеві служби Америки.

Офіцер Сікнік працював в USCP (United States Capitol Police – правоохоронні органи США) понад 12-ть років, після чого перейшов на службу у відділення Департаменту швидкого реагування.

Що сталося в Капітолії

6 січня Конгрес США зібрався, щоб проголосувати за обрання нового президента країни Джо Байдена. Під стінами Капітолію зібралися послідовники Дональда Трампа, незабаром протести перейшли в штурм. Голосування довелося перервати.

Після того як спецзагони розігнали протестувальників, Конгрес продовжив голосування за обрання президента США. Республіканці намагалися блокувати голосування деяких штатів, але його підсумки все-таки оголосили. 7 січня стало відомо, що чотири людини загинули під час протестів.

Джерело: Поліція Капітолію

Смотрите также:  На Черниговщине спасатели боролись с последствиями урагана. ФОТО

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *