- Новости

Чернігівки можуть безкоштовно пройти обстеження у лікаря-мамолога

Чернігівки можуть безкоштовно пройти обстеження у лікаря-мамолога

У період з 1 по 5 лютого у «Чернігівському медичному центрі сучасної онкології» проходитиме акція з мамографічного дослідження раку молочної залози.

Участь в акції можна взяти лише за попереднім записом.

Для цього потрібно з понеділка, 1 лютого з 08:00 і до 17:00 записатися на прийом за телефонами контактного центру – (0462) 679-400, (093) 1030808, (099) 1030808, (067) 1030808. Вам повідомлять, коли і куди звертатися за консультацією та безкоштовним мамографічним обстеженням. Відтак лікарі центру запрошують всіх бажаючих взяти участь в акції.

Крім того, у Всесвітній день боротьби із раком на платформах соціальних мереж лікарі-онкологи проведуть онлайн-марафон по спілкуванню із громадянами щодо виявлення та лікування ракових недуг.

Відтак понад 4 тисячі нових випадків захворювання на рак щорічно та 8 тисяч онкологічних операцій протягом року – ці данні характеризують ступінь поширення злоякісних новоутворень на Чернігівщині. В нашому регіоні чоловіки частіше хворіють на рак легенів, підшлункової залози, кишківника, жінки – на рак молочної залози, органів статевої сфери. Хвороба не оминає і дітей – щорічно рак виявляють у понад 25 хлопчиків і дівчаток, що пов’язано із різного роду генетичними порушеннями.

Чернігівки можуть безкоштовно пройти обстеження у лікаря-мамолога

Щорічно лікарі КНП «Чернігівський медичний центр сучасної онкології» проводять акції, спрямовані саме на раннє виявлення таких захворювань. Зокрема, хірург-онколог центру Дмитро Цвир зауважує: щороку у жительок Чернігівщини виявляється до 500 випадків захворювань на рак молочної залози. А от  мамографічне обстеження можна вважати «золотим стандартом» виявлення цієї патології. Тому кожна жінка, старша за 40 років, повинна проходити мамографічне обстеження не менш ніж раз на рік та з метою профілактики паралельно побувати на прийомі у лікаря-онколога.

Джерело – Чернігівська ОДА

Фото з мережі

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
03.02.2021

Натисніть «Вподобити сторінку», щоб читати нас в Facebook

Смотрите также:  Путин запретил украинцам владеть землей в Крыму

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *