- Новости

Чернігівські депутати не змогли заборонити дитячу книгу коміксів

Чернігівські депутати не змогли заборонити дитячу книгу коміксів

У Чернігові не заборонятимуть книгу коміксів «Принцеса+принцеса: довго і щасливо» письменниці-ілюстраторки Кейті О`Ніл з Нової Зеландії, яку міністерство культури у січні закупило для дитячих бібліотек (1240 штук за 666 тисяч гривень).

Питання про «табу» на популяризацію видання навіть не змогли включити до порядку денного сесії міської ради, яка щойно, 27 травня, завершилася.

Йшлося про те, аби вилучити із дитячих та шкільних бібліотек книгу, яка, на думку ініціаторів розгляду, пропагує одностатеві стосунки (лесбійське кохання).

Привід – обурення частини чернігівців, які не сприймають «нестандартне» спрямування видання. Зокрема те, що в описі зазначено, що воно має допомогти зламати стереотипні уявлення про взаємовідносини між людьми. За змістом, принцеси, Аміра та Сейді, спільно долають заздрісну чарівницю і починають жити разом у шлюбі.

Книга видана українською ще 2019 року. З усіх творів авторки вона стала найбільш скандальною в Україні.

Утім, знайти комікси про принцес у книгосховищах Чернігова – ще той квест. Мер Владислав Атрошенка доповів: одну таки розшукали. Схоже, що після сесії цікавість до книги може зрости.

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
27.05.2021

Смотрите также:  САП и НАБУ передали в Антикоррупционный суд дело экс-главы НАПК Корчак

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *