- Новости

Чернігівській поліції виділили 10 мільйонів гривень на ремонт будівлі «Інституту геологорозвідки»

Чернігівській поліції виділили 10 мільйонів гривень на ремонт будівлі «Інституту геологорозвідки»

Чернігівська поліція отримала субвенцію від міської влади у розмірі 10 мільйонів гривень. Ці кошти підуть на проведення ремонту в будівлі, яка багато років пустувала (йдеться про дев’ятиповерхову будівлю на Мазепи, 12, яка раніше належала Українському державному геологорозвідувальному інституту, – ред.)

Про це повідомив начальник Головного управління Нацполіції в області Володимир Нідзельський на своїй сторінці у Facebook.

«Процес виділення нового приміщення для чернігівських поліцейських тривав з минулого року і завершився успішно. Будівлю передали зі сфери управління Держгеонадр України до Нацполіції. Однак для нормальної роботи правоохоронного органу необхідний ремонт приміщення. Субвенція від міської влади дозволить поліції провести ремонт в найкоротші строки», пише Нідзельській.

Нагадаємо, чернігівська поліція поки ще базується в аварійному приміщенні на вулиці Шевченка, 13. Цю будівлю звели понад століття тому — на початку 1900-х років, а третій поверх надбудували у 1947 році. Згідно з технічним висновком експертів, будівля не придатна до експлуатації. В будь-який момент вона може обвалитися та призвести до трагедії.

Фото — зі сторінки Володимира Нідзельського у Facebook.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
11.09.2021

Смотрите также:  В США невідомі пообіцяли влаштувати теракт у Вашингтоні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *