- Новости

Чи здивують платіжки за тепло в опалювальний сезон: думки чернігівців

Чи здивують платіжки за тепло в опалювальний сезон: думки чернігівців

Не за горами початок опалювального сезону в Чернігові. Ні для кого не є таємницею, що тепло в домівках містянам обходиться, м’яко кажучи, недешево. Цього літа Нацкомісія з питань енергетики і комунальних послуг передала місцевій владі право встановлювати тарифи на опалення. Тож журналісти ЧЕline поцікавилися думкою відомих чернігівців, чи варто чекати сюрпризів у платіжках за опалення в новому опалювальному сезоні.

Чи здивують платіжки за тепло в опалювальний сезон: думки чернігівцівОлександр Селівон: «Не хотілося б вас розчаровувати, але, на превеликий жаль, платіжки не зовсім порадують мешканців нашого міста! Усе просто – є багато інновацій і дієвих шляхів оптимізації та навіть здешевлення, проте без погодження органів місцевої влади цього не відбудеться! А відтак зростання цін неминуче…»

Чи здивують платіжки за тепло в опалювальний сезон: думки чернігівцівАртем Стах: «Не знаю, на що чекати стосовно платіжок у новому опалювальному сезоні. На те ж вони й сюрпризи, щоб було неочікувано».

Чи здивують платіжки за тепло в опалювальний сезон: думки чернігівцівОлександр Тарнавський: «Думаю, що з початком опалювального сезону люди масово виходитимуть на протести. Платіжки виростуть – гадаю, це ні для кого сюрпризом не стане».

Чи здивують платіжки за тепло в опалювальний сезон: думки чернігівцівОльга Кунтиш: «Формування тарифів на тепло передано на місцевий рівень, і держава зараз маніпулює інформацією, намагаючись перекласти відповідальність на місцеву владу. Вважаю, що наші платіжки суттєво зростуть, попри те, що уряд нібито не вбачає для цього підстав. Такі слова не більше ніж популізм. Як може не відобразитися в тарифах те, що ринкова ціна на природний газ зараз зросла до 20 грн/м3? Так, тепловики купують газ для населення за значно нижчою ціною, але це не змінює ситуації. Наприклад, у тарифі на тепло для населення АТ «Чернігівобленерго» закладено вартість газу на рівні 6239 грн, тоді як ціна купівлі становить більше ніж 7400. Працювати зі збитками безкінечно ніхто не буде. Крім того, тепловики не можуть укласти прямі договори на газ українського видобутку, їх фактично змушують підписувати контракти з посередниками. Така ситуація по всій країні. В ЄДР судових рішень можна знайти відповідні судові позови. Але навіть тариф 7400 для населення не може триматися безкінечно, зважаючи на ринкову ціну газу. Хтось має заплатити за цей «банкет». Страждатиме промисловість, це вплине на економіку. Добре, якщо тариф на опалення зросте відсотків на 20, але сумніваюся».

Чи здивують платіжки за тепло в опалювальний сезон: думки чернігівцівСергій Петрикей: «На жаль, наразі до пуття нічого не зрозуміло. Але, судячи з європейських цін на газ, буде щось страшне. Однак я хотів би помилятися».

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Смотрите также:  Типовий Кремль: Литва бачить у ситуації з Навальний спроби замести сліди

15.09.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *