- Новости

Чому чоловіки частіше помирають від Covid-19 – дослідження

Відповідно до досліджень вчених, чоловіки частіше помирають від Covid-19 за жінок. Інформація на сайті Global Health 50/50 свідчить про те, що у деяких країнах показники смертності від коронавірусу чоловіків становлять понад 76%.

Водночас статистика заражень серед чоловіків і жінок майже однакова. Канадський генетик Шарон Моалем провів дослідження, щоб дізнатися, що впливає на більшу кількість летальних випадків у чоловіків.

  • Гендерні відмінності у виживанні. Жінки перевищують чоловіків за чисельністю, а також мають більшу стійкість до розвитку серцево-судинних захворювань, інвалідності та деяких вірусних інфекцій.
  • Жінки більш біологічно активні. Слабка половина людства, як правило, рідше палить, частіше ходить до лікарів та миє руки.
  • Наявність Х-хромосоми. За рахунок того, що у жінок є дві Х-хромосоми, вони можуть мати легший перебіг захворювань.
  • Інші фактори. Відповідно до досліджень, у новонароджених жіночої статі швидше розвиваються легені – це захищає від розвитку респіраторних хвороб. Також є припущення, що високий рівень тестостерону у чоловіків може викликати слабшу імунну реакцію після щеплення від коронавірусу.

Коронавірус у світі

Станом на 19 грудня у світі зафіксовано 74 299 042 випадків коронавірусу. За час пандемії померло 1 669 982 осіб.

Лідерами за кількість захворювань залишаються США, Індія та Бразилія.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-20 13:06:49

Смотрите также:  Понад 43% іноземців влаштовує якість вищої освіти в Україні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *