- Новости

Ці люди щоденно дарують нам вільне життя! Зеленський привітав з Днем ЗСУ

Вітаючи українських військових з Днем ЗСУ, який відзначають 6 грудня, президент України Володимир Зеленський зробив три головні акценти.

– Перше. Кожен з нас може жити своїм звичним життям, реалізовувати мрії та планувати майбутнє виключно завдяки тим чоловікам і жінкам, які захищають нашу державу у Збройних силах, – наголосив глава держави.

За його словами, ці люди забезпечують для усіх свободу, можливість будувати свій комфорт та щастя, тому кожному варто про це замислитись.

– Друге. Зазвичай цього не роблять, але включив би до кола тих, кого вітають у цей день, також військових кореспондентів і наших волонтерів…За роки війни вони стали невід’ємною частиною Збройних сил. Це рідні люди та дуже значна допомога. В усіх сенсах, – наголосив Зеленський.

Третій акцент президент зробив на перспективі української армії.

– Світ змінюється. Іншим скоро буде й те, як людство воює. Отже, маємо приділяти ще більше, набагато більше уваги розвитку наших ЗСУ, всієї системи оборони держави й, відповідно, ставленню суспільства до цього завдання. Маємо вкладати в це суттєві кошти, – зазначив він.

Зеленський вважає, що армія потребує модернізації, оскільки вже немає ілюзій щодо справжніх намірів країни-агресора.

– Стільки наших захисників віддали свої життя, щоб Україна вистояла, що жоден з нас тепер не має права допускати халатності, як раніше. Коли керівники держави зосереджувалися на чому завгодно, крім Збройних сил. Тож дякую за службу! І вітаю всіх з Днем Збройних сил України! Зі святом тих, хто щоденно дарує нам вільне життя, – підсумував президент.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-06 11:14:16

Смотрите также:  Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *