- Новости

Де та на кого вчаться безробітні Чернігівщини?

Де та на кого вчаться безробітні Чернігівщини?

Протягом січня-квітня 2021 року 834 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі – на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця. Після завершення навчання майже 90% безробітних були працевлаштовані.

За словами директора Чернігівського обласного центру зайнятості Лідії Падалки, служба зайнятості організовує навчання за актуальними професіями, які потрібні на ринку праці. Сьогодні це робітничі професії. Так, цього року безробітні вчилися на токаря, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів, оператора котельні,перукаря,кухаря тощо. Найбільше було підготовлено працівників до весняно-польових робіт, а це – трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва,водії автотранспортних засобів,слюсарі-ремонтники.

Вчаться безробітні на базі професійно-технічних навчальних закладів області, у роботодавців, а ще – в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, що діють в 11 областях України. Зокрема, 524 наших земляків навчалися в Сумському та Рівненському центрах.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

16.05.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Смотрите также:  Привітання з Днем Незалежності України від Юлії Тимошенко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *