- Новости

День ангела Марка – привітання у листівках

День ангела Марка святкують 11 січня 2021 року. Це ім’я з’явилося дуже давно і має багату історію. До недавніх пір воно не користувалося популярністю в нашій країні, але в останні роки батьки все частіше називають так своїх синів.

Марк дуже вміло маніпулює людьми, внаслідок чого завжди отримує бажане. Чоловік не прагне бути першим у всьому, він прекрасно знає, що зможе домогтися всього, чого захоче.

Більшість його товаришів дивуються тому, як такий непомітний і, на перший погляд, нецілеспрямований хлопець досягає найбільших вершин.

Факти ICTV підготували оригінальні привітання з Днем ангела Марка. Надішліть листівки, СМС і вірші вашим знайомим, і нехай їх завжди оберігає ангел-хранитель.

Привітання з Днем Марка у листівках

Календар церковних свят на січень

У календарі церковних свят на січень 2021 налічується багато важливих дат. Зокрема, на 6 січня припадає Святвечір, який продовжує цикл новорічно-різдвяних свят. 7 січня віряни відзначають Різдво Христове.

14 січня — Обрізання Господнє, а також день пам’яті Василія Великого. А 19 січня православні відзначають Хрещення Господнє або Богоявлення.

Смотрите также:  Поранення військового ЗСУ та п’ять обстрілів: як минула доба на Донбасі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *