- Новости

«Десна» заспокоїла вболівальників бойовою нічиєю у Полтаві

«Десна» після двох ганебних поразок від «Динамо» та «Вереса» таки змогла показати пристойний футбол. Сталося це у центральному матчі туру в Полтаві проти «Ворскли».

Хоча початок поєдинку шокував чернігівських вболівальників і дав можливість скептикам говорити про чергову невдачу. Господарі дві забили і на 17 хвилині вели в рахунку 2-0. Та потім гра несподівано перевернулася з ніг на голову. Деснянці змогли протягом 6 хвилин відігратися і зрівняти рахунок, чим вже шокували полтавчан. Точними ударами відзначилися Вікентій Волошин та Денис Безбородько.

В подальшому команди грали надійніше у захисті, а тому забитих голів глядачі більше не побачили.

Нічия більше задовольнила «Десну», адже не дозволила «Ворсклі» обійти себе в турнірній таблиці. Чернігівці продовжують знаходитися серед лідерів, а саме на 5 місці.