- Новости

Дівчата сплять, а хлопці гуляють: у Менському зоопарку не всі ведмеді лягли у сплячку

Дівчата сплять, а хлопці гуляють: у Менському зоопарку не всі ведмеді лягли у сплячку

У Менському зоопарку в Чернігівській області ведмедиці сплять, а ведмеді навіть не вкладалися.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на директора зоопарку Зінаїду Максименко.

«Дівчата сплять, а хлопці гуляють – таких називають «шатунами». Сильні морози теж не загнали їх у барлоги», – сказала очільниця установи.

Вона розповіла, що позаторік ведмедиці теж майже не спали, а торік – рано прокинулись. У цьому сезоні, хоч зима й не починалася довго, вляглися вчасно. І зовсім не тому, що очікують народження ведмежат. Ведмедиця, яка вже давно не дає приплід, теж впала у сплячку.

Всього у зоопарку 6 ведмедів – три пари. Одна дуже стара, друга надто молода і лише третя – дітородного віку. Малечу ця пара приводить зазвичай через рік. Минулого року її не було, тож є надія, що навесні самка вийде з барлога з приплодом.

Менський зоопарк – єдиний в Україні, що розташований у райцентрі (м. Мена). Він був створений у 1977 році і займає площу близько 9 га. Колекція тварин і птахів налічує 150 видів і близько 1000 особин. Щорічно зоопарк приймає до 50 тис. відвідувачів, половина яких – діти. Зоопарк належить до комунальної власності обласної ради і фінансується з обласного бюджету.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
24.01.2021

Смотрите также:  Скільки вихідних буде у вересні 2020

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *