- Новости

До суду скеровано обвинувальний акт за обвинуваченням підприємця в привласненні коштів громади Прилуцького району

До суду скеровано обвинувальний акт за обвинуваченням підприємця в привласненні коштів громади Прилуцького району

За процесуального керівництва Прилуцької місцевої прокуратури завершено досудове розслідування в кримінальному провадженні за  ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України за фактом привласнення грошових коштів Линовицької селищної ради та підробки офіційних документів службовою особою приватного товариства при проведенні реконструкції об’єкта нерухомості під центр обслуговування населення Линовицької об’єднаної територіальної громади. Протиправними діями директора товариства завдано збитків територіальній громаді на загальну суму 238 796,68 грн.

Для належного забезпечення кримінального провадження в ході досудового розслідування на вказану суму накладено арешт на майно, належне підозрюваному – директору товариства.

25.11.2020 обвинувальний акт разом із цивільним позовом в інтересах Линовицької селищної ради про стягнення майнової шкоди в сумі 238 796,68 грн, завданої кримінальним правопорушенням.

Довідково: одне із кримінальних правопорушень, а саме, ч.2 ст.191 КК України, відповідно до примітки ст.45 КК України, належить до категорії корупційних злочинів.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

27.11.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Смотрите также:  В Украине коронавирус обнаружили почти в 900 медработников

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *