- Новости

Фонтани, благоустрій і доставка в морг: план витрачення мільярдів Чернігова до 2025 року

Фонтани, благоустрій і доставка в морг: план витрачення мільярдів Чернігова до 2025 року

На реалізацію Комплексної цільової «Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2021-2025 роки» міська рада має намір витрати понад 7,5 мільярда гривень. Про це йдеться у відповідному проєкті рішення виконкому, опублікованому на сайті Чернігівської міськради.

На утримання об’єктів благоустрою місто планує витратити впродовж п’яти років близько 1,2 мільярда гривень. Зокрема, на поточний ремонт і утримання фонтанів – 14,7 мільйона гривень.

Послуги з доставки до моргу померлих і загиблих безрідних громадян і з моргу до кладовища померлих та загиблих самотніх громадян, осіб без певного місця проживання, а також невпізнанних трупів, знайдених у межах міста, – 25 мільйонів.

Регулювання чисельності безпритульних тварин методом біостерилізації (утримання пункту тимчасового утримання тварин по вул. Любченка (Володимира Дрозда) в м. Чернігові) – 31,6 мільйона гривень.

Знесення окремих засохлих і пошкоджених дерев і кущів на прибудинкових територіях – 14,7 мільйона гривень.

Другий пункт витрат – це поточний ремонт об’єктів вулично-дорожньої мережі. На це місто планує витрачати 1,7 мільярда гривень.

Третій пункт – капітальний ремонт об’єктів житлово-комунального господарства. Простіше кажучи, асфальтування, освітлення. На це передбачають 2,5 мільярда гривень. Цікаво, що тут також є стаття витрат «ремонт фонтанів» (1 мільйон гривень). А 10 мільйонів хочуть витратити на капітальний ремонт і технічне переоснащення святкової ілюмінації.

Четвертий пункт програми – будівництво та реконструкція об’єктів житлово-комунального господарства міста на загальну суму 1,9 мільярда гривень.

Тут із цікавого – реконструкція полігона твердих побутових відходів (9,1 млн грн.) і реконструкція ставків-накопичувачів рідких промислових відходів (район Масани) (8,7 млн грн.). І в рамках цієї підпрограми планують збудувати майданчики для вигулу собак (3,9 млн грн.).

На контейнерні майданчики хочуть витратити понад 87 мільйонів гривень.

Площу міського кладовища «Яцево» розширять за 67,6 мільйона гривень.

Смотрите также:  “Переводчики”: детективный триллер с Ольгой Куриленко

І останній, п’ятий пункт – придбання та встановлення обладнання і предметів довгострокового використання на загальну суму майже 48 мільйонів. На 39 мільйонів замінять поштові скриньки. На решту – покажчики назв вулиць.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

16.10.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *