- Новости

Готель «Слов’янський» на Чернігівщині хочуть здати в оренду

Готель «Слов’янський» на Чернігівщині хочуть здати в оренду

Чотиризірковий готель «Слов’янський» у Новгороді-Сіверському планують здати в оренду.

Про це повідомив начальник управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях Валерій Йовенко.

За його словами, готель досі функціонує, як державне комерційне підприємство. Приватизувати його не вдалося: позаду 7 невдалих аукціонів. Восьмий мали провести 26 травня, але 2 дні до того «Слов’янський» зняли з торгів. На той момент вступив у дію закон №1365 про велику приватизацію. Готель, як і інші об’єкти, зняли з аукціонів на пониження. Тобто, тепер ціна заблокована і не падає.

Наразі Фонд держмайна шукає орендарів для «Слов’янського».

«Хочемо його здати в оренду. Орендаря шукає центральний офіс. Скоріше за все, передасть, зрештою, нам на приватизацію», — пояснив Валерій Йовенко.

Нагадаємо, скасовані у травні торги пов’язують зі скандалом, у центрі якого опинився вже колишній заступник голови облдержадміністрації Олександр Савченко. 1 червня працівники Державного бюро розслідувань затримали його у справі про шахрайство в особливо великих розмірах. Правоохоронці підозрюють, що один із імовірних учасників аукціону пообіцяв чиновнику 160 тисяч доларів за те, аби той забезпечив відсутність конкурентів.

Фотоз мережі.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
31.08.2021

Смотрите также:  Низький попит: Ryanair скоротить кількість рейсів у вересні і жовтні 2020 року

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *