- Новости

Капремонт траси Н-07 Київ – Суми – Юнаківка: голова ОДА ознайомився з ходом робіт біля Прилук

Капремонт траси Н-07 Київ – Суми – Юнаківка: голова ОДА ознайомився з ходом робіт біля Прилук

Голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус у ході робочої поїздки на Прилуччину ознайомився з ходом ремонтних робіт на автодорозі Чернігів-Прилуки. Роботи на цій ділянці, що є частиною національного автомобільного шляху загального користування державного значення Н-07 Київ – Суми – Юнаківка, ведуться на виконання президентської програми «Велике будівництво».

— З Чернігова до Прилук я їздив часто. І пам’ятаю, як щоразу десь після Ніжина дорога перетворювалася у напрямок. Їхати було неможливо, про безпеку руху і говорити годі. Минулоріч, завдяки проєкту Президента України “Велике будівництво”, ситуацію виправили, — зазначив голова ОДА. — Цьогоріч капітально ремонтуємо автомобільну дорогу державного значення Н-07 Київ – Суми – Юнаківка. По території Чернігівської області протяжність траси 143 км. Зокрема, якщо дозволить погода, до кінця місяця відновлять значний відрізок шляху біля Прилук.

До слова, траса Київ – Суми – Юнаківка поєднує південь Чернігівщини з Київською та Сумською областями. Дорога була побудована у 1965-1980 роках і вже давно стала непридатною для сучасного транспортного навантаження.

Цьогоріч на Чернігівщині на виконання програми «Велике будівництво» заплановано відновити 300 км доріг. З них: 182 км шляхів загальнодержавного значення (на сьогодні 171 км у вирівнювальному шарі, 101 км — з верхнім шаром покриття) та 118 км доріг загального користування місцевого значення (вже зроблено 87 км).

Капремонт траси Н-07 Київ – Суми – Юнаківка: голова ОДА ознайомився з ходом робіт біля ПрилукКапремонт траси Н-07 Київ – Суми – Юнаківка: голова ОДА ознайомився з ходом робіт біля ПрилукКапремонт траси Н-07 Київ – Суми – Юнаківка: голова ОДА ознайомився з ходом робіт біля ПрилукКапремонт траси Н-07 Київ – Суми – Юнаківка: голова ОДА ознайомився з ходом робіт біля ПрилукДепартамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

09.09.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Смотрите также:  Біля Італії згорів човен з мігрантами, є жертви і зниклі безвісти

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *