- Новости

Лісівники Чернігівщини реалізували майже 24 тисячі новорічних дерев

Лісівники Чернігівщини реалізували майже 24 тисячі новорічних дерев

Протягом новорічно-ялинкової кампанії держлісгоспами області реалізовано майже 24 тисячі ялин і сосон на загальну суму  1,8 мільйона гривень. Середня ціна  ялинки – 76 гривень.

Про це повідомили в Чернігівському обласному управлінні з лісового та мисливського господарства.

Усі реалізовані новорічні красуні виростили на спеціальних плантаціях або ж заготували під час виконання лісогосподарських заходів з догляду за лісовими насадженнями.

Найбільше новорічних ялинок реалізовано у ДП «Городнянське лісове господарство» – 3,4 тисячі, у ДП «Холминське лісове господарство» – 3,2 тисячі, у ДП «Прилуцьке лісове господарство» – 3 тисячі.

Лісівники державних підприємств Чернігівського ОУЛМГ забезпечили атрибутами різдвяних та новорічних свят дитячі садки, школи, навчальні центри, лікарні та інші соціальні заклади і установи, які до них зверталися.

В обласному управлінні діяв телефон «гарячої лінії», за яким усі охочі мали змогу детально дізнатися про місця реалізації новорічних дерев у лісгоспах та лісництвах. На «гарячу лінію» повідомляли і про лісопорушення.

Задля охорони хвойних насаджень лісівники Чернігівського ОУЛМГ провели низку рейдових заходів з метою попередження і недопущення незаконної заготівлі ялинок та сосон.

Завдяки заходам з охорони хвойних насаджень під час новорічно-різдвяних свят лісова охорона державних підприємств провела 298 рейдів, вилучила 900 новорічних дерев. А загальна сума заподіяних лісовому господарству збитків склала майже 500 тисяч гривень.

Фото — з мережі.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
08.01.2021

Смотрите также:  Как украинские автомобилисты помогают в борьбе с короновірусом

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *