- Новости

Макрон приїде у Київ з візитом, як тільки це стане можливим

Президент Франції Еммануель Макрон в телефонній розмові з президентом України Володимиром Зеленським зазначив, що стримає слово щодо приїзду у Київ з візитом, як тільки це стане можливим.

Володимир Зеленський висловив співчуття французькому народові в зв’язку з недавніми трагічними подіями і загибеллю громадян Франції під час терористичних атак.

Співрозмовники обговорили ситуацію з пандемією і необхідність об’єднання зусиль для подолання цього масштабного виклику.

– Хочу підтвердити підтримку вашої ініціативи щодо налагодження виробництва стратегічних товарів медичного призначення та обладнання в Європі.

Ми готові надати посильну підтримку в налагодженні такого виробництва за участю українських підприємств – виробників захисних масок, халатів і дезінфекторів, – сказав Зеленський.

Президенти України і Франції також обговорили покращання торгово-економічного та інвестиційного співробітництва.

Терористична атака

Президент Франції Еммануель Макрон назвав збройний напад на людей у церкві в центрі Ніцци “ісламістською терористичною атакою”.

Як розповіли поліцейські, одна літня жертва, яка молилася в церкві Нотр-Дам під час нападу, була “практично обезголовлена”. Загинули ще одна жінка і чоловік.

Правоохоронці під час затримання поранили терориста.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-06 06:28:12

Смотрите также:  Правительство выделит 440 млн в украинские стартапы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *