- Новости

МОН планує популяризувати професійну освіту


МОН планує популяризувати професійну освіту

Міністерство освіти і науки запустить комунікаційні кампанії для різних цільових аудиторій

У новому навчальному році з метою підвищення престижу професійної освіти МОН запустить кілька комунікаційних кампаній для різних цільових аудиторій.

Про це під час відвідання Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту заявив заступник міністра освіти Ігор Гарбарук.

За його словами, про принципи зміни іміджу профосвіти також йтиметься в новому законі «Про професійну освіту», в якому буде оновлено термінологію галузі.

«Професійна освіта в майбутньому має бути інноваційною, забезпеченою кращим обладнанням та спроможною надавати знання європейського рівня. Для цього ми активно інвестуємо в оновлення інфраструктури закладів: цьогоріч 62 профтехи отримають 150 млн грн на створення навчально-практичних центрів», – зазначив Гарбарук.

Окрім того, чиновник повідомив, що Міністерство освіти наразі покращує зміст та якість профосвіти, зокрема розвиває дуальну форму навчання та створює освітні стандарти спільно з роботодавцями.

Також у новому законі «Про професійну освіту» пропонується змінити термін «учень» на «студент», а також змінити назву освітньої кваліфікації «спеціаліст» («диплом спеціаліста») у сфері професійної освіти замість терміна «кваліфікований робітник» («диплом кваліфікованого робітника»).

Освіта.ua
02.09.2021

Смотрите также:  Пожежа у Вінниці: вогонь спалахнув у підвалі житлового будинку

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *