- Новости

На дорогах області вже працюють з холодним асфальтобетоном

На дорогах області вже працюють з холодним асфальтобетоном

Цьогорічна зима та перший місяць весни відзначилися опадами(сніг та дощ), різкими перепадами температур від плюсової до мінусової, надмірною вологістю. Такі погодні умови руйнівні для асфальтобетонного покриття, знижується його жорсткість – утворюються вибоїни.

Для ліквідації аварійної ямковості узимку підрядні дорожні організації використовують холодний асфальтобетон, виготовлений за спеціальною технологією. Для глибокого проникнення та обволікання, в асфальтову суміш додають спеціальні добавки і певні види бітуму, які мають дуже високу текучість та і еластичність, що дозволяє ліквідовувати ямковість на автошляхах у холодну пору року.

У грудні роботи з холодним асфальтобетоном проведені на дорогах М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі, М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ, Н-28 Чернігів – Городня – Сеньківка. Ліквідовано найбільші аварійні вибоїни.

Усього у 2020 році у Чернігівській області в рамках експлуатаційного утримання доріг державного значення усунуто майже 360 тисяч квадратних метрів ямковості.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

31.12.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Смотрите также:  Зеленский в Омане: имеет ли президент право на официальный отпуск

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *