- Новости

На Новгород-Сіверщини висота сніжного покриву сягнула більше пів метра

На Новгород-Сіверщини висота сніжного покриву сягнула більше пів метра

Через снігопад шкільні автобуси по всій області 12 лютого не вийшли в рейс – таке рішення прийняла обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки. Не вийшли з ранку на маршрути і рейсові автобуси з Новгород-Сіверської автостанції.

На національній дорозі Чернігів – Грем’яч із заметів витягали фури. Висота сніжного покриву на Новгород-Сіверщині сягнула більше пів метра, повідомляє Суспільне.

У центрі Новгорода-Сіверського купи снігу вищі людського зросту. На 11 ранку почищені тільки магістральні вулиці міста, трохи в бік і вулиці засипані снігом.

За словами голови Новгород-Сіверської міськради, щоб розчистити всі вулиці Новгород-Сіверського після снігопадів комунальникам знадобиться кілька днів.

«Для розчищення снігу на території міста задіяні 6 одиниць техніки, але дві одиниці вийшли з ладу. На кожну одиницю техніки припадає 28 вулиць. Ми підраховували: якщо 24 години працювати над розчищенням снігу – це потрібно три доби», – сказала Людмила Ткаченко.

Загальний стан снігового покриву за цю зиму – 53 см. За добу 12 лютого нападало 18 см.

Така товщина снігу не фіксувалась на метеомайданчику Новгород-Сіверської лісової науково-дослідної станції щонайменше від березня 2013 року, каже завідувач лабораторії Ігор Порохняч. З його слів, така висота сніжного покриву для Новгород-Сіверщини є нормою.

«Для природи – це добре, бо це високе водопілля, що забезпечить відновлення природних екосистем водою», – сказав Ігор Порохняч.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
13.02.2021

Смотрите также:  В Нежине в реанимацию попали с ножевыми ранениями отец и 5-летний сын

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *