- Новости

На платформі BUKI зріс попит на індивідуальні заняття


На платформі BUKI зріс попит на індивідуальні заняття

PR

За 2020 рік платформу для пошуку репетиторів відвідало понад 2 мільйони унікальних користувачів

BUKI — найбільша платформа для пошуку репетиторів в Україні — у 2020 році сягнула позначки у більш ніж 33 000 зареєстрованих репетиторів та понад 100 000 запитів на пошук репетитора. За 2020 рік платформу відвідало понад 2 000 000 унікальних користувачів.

На BUKI можна підібрати викладача у 132 містах та містечках України для занять віч-на-віч, проте цього року, у зв’язку з пандемією, значно виріс попит на онлайн репетиторів.

Кількість репетиторів, готових проводити заняття онлайн, за рік зросла на понад 10% і наразі більш ніж 85% зареєстрованих репетиторів BUKI практикують онлайн заняття.

BUKI дозволяє знайти репетитора в середньому за 24 години. Найчастіше цього року шукали репетиторів із іноземних мов та з предметів, за якими складають ЗНО: англійська мова, німецька мова, математика.

Загалом, попит на індивідуальні заняття в 2020 році активно зростав. Це пояснюється карантинними заходами в школах, а також у значно меншій частині наявністю часу для занять іноземною мовою. За рік частка задіяних викладачів на сайті зросла на 15%, відвідуваність сайту з метою пошуку репетитора також зросла на 15%.

Цього року платформа започаткувала відзнаки найкращих репетиторів у кількох категоріях: від найбільш популярних репетиторів до викладачів із найкращими відгуками.

«Ми пишаємося, що нашим сервісом користуються професіонали та найкращі репетитори, тому команда постійно працює над покращенням платформи. Наше завдання — зробити пошук репетитора зручним та швидким, а також допомогти репетиторам фокусуватися виключно на професійному зростанні, не відволікаючись на пошук нових учнів», — зауважив співзасновник компанії BUKI Вадим Синжерецький.

Освіта.ua
05.01.2021

Смотрите также:  Боевики в ООС семь раз нарушили перемирие, один военный получил ранения, еще один погиб во время ДТП

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *