- Новости

На Стрижні у Чернігові плавають водяні курочки

На Стрижні у Чернігові плавають водяні курочки

Чернігівці не втомлюються повторювати, що наша Ялівщина це – унікальне місце. Зокрема користувачка Facebook Оксана Шеіна зазначила, що вперше побачила на Стрижні водяних курочок.

«Вони дуже маленькі, в половину менше дикої качки, а пташенят в очеретах взагалі розглянути дуже складно. Дорослих помітили тільки завдяки їх червоним прикрасам», – написала пані Оксана. І додала фото птахів.

На Стрижні у Чернігові плавають водяні курочки

Орнітологи зазначають, що курочка водяна — це невеликий, розміром з голуба, водоплавний птах з родини пастушкових, широко поширений на всіх материках, за винятком Австралії і Антарктиди. Типовий мешканець різноманітних водойм зі стоячою або проточною водою і заболоченими, зарослими берегами. Зазвичай веде прихований спосіб життя — не дивлячись на велику поширеність, цю птицю буває важко побачити в дикій природі. Проте, в густонаселених районах Європи птахи часто звикають до присутності людини. Наукову назву птаха можна перекласти з латинської як «зеленонога курочка», що вказує на деяку зовнішню схожість з домашніми курми.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

13.07.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Смотрите также:  Незабаром пенсії на Чернігівщині будуть більшими

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *