- Новости

Не читайте продажні ЗМІ і не дивіться кишенькове ТБ: Зеленський про санкції каналів

Президент України Володимир Зеленський записав влог, в якому пояснив, чому частина людей ставиться насторожено до української мови та порадив не дивитися продажні телеканали.

Також президент зазначив, в Україні немає жодних проблем з виданням російськомовних книг, а твори письменників Михайла Булгакова та Бориса Акуніна можна придбати в центрі Києва.

— Почну сьогодні із цитати нашого українського письменника, якого як і наші території, ми нікому не збираємося віддавати або дарувати. Це Михайло Булгаков: Не читайте перед обідом радянські газети. І дозвольте додати: Не читайте перед обідом продажні ЗМІ і не дивіться кишенькові телеканали. Якщо тільки не хочете отримати на обід порцію соковитої та добірної брехні.

Я ж продовжу далі розповідати про нашу роботу та про перемоги України і сьогодні хочу це зробити російською не випадково. Останнім часом нашим людям саме російською мовою вливали у вуха нескінченні течії брехні і розвінчувати цю брехню я буду правдою російською мовою.

На мові, що на думку однієї партії та однієї країни, у нас утискають. На мові, якою спілкуються багато наших воїнів на передовій, захисників України, захисників від “захисників”, тієї самої російської мови, яку у нас так сильно утискають. Настільки, що треба приїжджати до нас на танках. На мові, яку ми нікому не дамо приватизувати і нікому не подаруємо, хоча б через людину під псевдонімом Козак Луганський – він же Володимир Даль.

Новина доповнюється…

Смотрите также:  На виборах мера Києва підраховано 56% протоколів, лідирує Кличко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *