- Новости

Не пробачать: Кравчук бачить для Лукашенка шлях Януковича

Самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка може очікувати шлях українського президента-втікача Віктора Януковича.

Таку думку висловив перший президент незалежної України Леонід Кравчук.

Лукашенку “навряд чи дадуть нормально жити в Білорусі”, бо люди не зможуть пробачити тих жертв репресій, до яких призвела його жага до влади, пояснив Кравчук.

– Але та частина суспільства, активна, звичайно не зможе змиритися з тим, що ця людина, яка принесла стільки нещасть, залишиться, – сказав він.

Єдиний варіант для Лукашенка залишитися в країні після усіх подій – це “жити десь у глибинці, де менше ворожості до нього”, додав Кравчук.

Злочини режиму Лекашенка

Від початку протестів у Білорусі в серпні були затримані тисячі учасників мирних акцій протесту; сотні повідомляли про тортури та інші важкі форми жорстокого поводження з боку силовиків.

Незважаючи на систематичне та добре задокументоване зловживання владою, режим Лукашенка не порушив жодної кримінальної справи проти міліціонерів.

У листопаді в Мінську поховали 31-річного Романа Бондаренка, який помер від ушкоджень головного мозку після затримання під час протестів.

Лукашенко, який править Білоруссю 26 років, стверджує, що демонстрантам платять іноземні держави і назвав їх алкоголіками та наркоманами.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-03 12:11:57

Смотрите также:  МИНЗДРАВ привлечет к борьбе с COVID-19 студентов-медиков

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *