- Новости

Обкрадала односельців через відсутність роботи: Чернігівський апеляційний суд посилив покарання раніше судимій жінці

Обкрадала односельців через відсутність роботи: Чернігівський апеляційний суд посилив покарання раніше судимій жінці

Вироком Чернігівського апеляційного суду від 17.05.2021 задоволено апеляційну скаргу заступника керівника Чернігівської обласної прокуратури, подану на вирок Коропського районного суду від 27.01.2021 відносно мешканки с. Вільне, яка обвинувачувалася в тому, що з жовтня по грудень минулого року викрадала майно своїх односельців, зокрема проникаючи до їхніх осель.

Судом апеляційної інстанції встановлено, що обвинувачена, вийшовши з місць позбавлення волі через 6 місяців, знову взялась за вчинення майнових злочинів.

У судовому засіданні обвинувачувана пояснювала свою злочинну поведінку відсутністю роботи в селі.

Суд апеляційної інстанції погодився з доводами прокурора, що визначена місцевим судом міра покарання за п’ять епізодів злочинів, у тому числі тяжких, розміру спричиненої та не відшкодованої шкоди потерпілим, негативних характеристик за місцем проживання, а також вчинення нового умисного злочину, вже будучи на лаві підсудних, у вигляді 3 років позбавлення волі із звільненням від його відбування з випробуванням є занадто м’якою.

Задовольняючи апеляційну скаргу прокурора, апеляційний суд призначив обвинуваченій остаточне покарання за ч.ч. 2 та 3 ст. 185 КК України (крадіжка поєднана з проникненням у житло, вчинена повторно) у вигляді 3 років позбавлення волі, яке засуджена повинна відбути реально в місцях неволі.

Вирок набув законної сили.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

17.05.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Смотрите также:  Ледве прикрилася простирадлом: Тіна Кароль роздяглася для Vogue

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *