- Новости

Обрання керівництва Чернігівської обласної ради відбулося із порушенням закону, – депутат облради

Обрання керівництва Чернігівської обласної ради відбулося із порушенням закону, – депутат облради

Обрання керівництва Чернігівської обласної ради під час першої сесії відбулося із порушенням закону та регламенту облради. У цьому переконаний керівник обласної організації партії «Наш край», депутат облради Сергій Баришовець.

За його словами, на початку засідання спостерігалося порушення рішення робочої групи з підготовки першої сесії, що затвердила порядок денний засідання ради. Розгляд питання про створення постійних комісій обласної ради там не передбачався.

Створена під час сесії лічильна група представляла всі політичні сили (вісім партій) і за неї проголосували 63 депутати. «Згідно із законом та регламентом, вона мала визначити час, місце і порядок голосування з обрання голови обласної ради. І в своєму протоколі лічильна група прописала все таким чином, щоб убезпечити порушення законодавства під час таємного голосування. Було зроблено все, щоб голосування відбувалося без тиску і будь-яких маніпуляцій», – зазначив Сергій Баришовець.

Він припускає: коли стало зрозуміло, що тиск на депутатів буде неможливий за таких обставин, тоді й почалися деструктивні дії, з’явилося повідомлення про «замінування» будівлі обласної ради. Лічильна група навіть у цих умовах продовжувала роботу і, зважаючи, що частина депутатів залишила облраду, вирішила перенести засідання з обрання голови облради на 9 грудня. Це дало б можливість повідомити всіх депутатів та законно організувати голосування.

Натомість голові лічильної групи не дозволили зачитати протокол, а членів лічильної групи звинуватили в бездіяльності. Була створена «нова» лічильна група з представників трьох політичних сил, і за неї проголосували 33 депутати. Саме вони й обрали голову обласної ради, її заступників і голів постійних депутатських комісій. «Голосування за голову облради не було таємним, адже депутати, які брали участь у голосуванні, демонстрували свої бюлетені «смотрящим» перед вкиданням до скриньки. Та й чого варті публічні декларації 33 депутатів про підтримку визначеної кандидатури. Ми налаштовані на конструктивну роботу, адже нас обрали жителі Чернігівщини, але розпочинати її із порушень закону та регламенту вважаємо неприпустимим», – наголосив депутат обласної ради від «Нашого краю».

Смотрите также:  Шахрайський колл-центр, Батуринська трагедія та новий очільник СБУ області: п’ятничний інфозвіт

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

07.12.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *