- Новости

Один! Два! Три! Ялинка світи!

SAM_1355-111

Новий рік важко уявити без  ялинки, прикрашеної різноманітними іграшками та вогниками. Напередодні традиційних свят зими у Ніжині, була встановлена штучна ялинка на площі імені Івана Франка завдовжки 15 метрів.

Протягом тижня, над монтажем святкової ялинки працювали декілька бригад працівників комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства». Спочатку штучну ялинку було по частинах завезено до місця монтажу. Встановлено металічний каркас та пухнасті гілки. Основа ялинки заздалегідь була міцно укріплена бетонними блоками.  Потім до справи залучились електрики підприємства, які протягом трьох днів прикрашали ялинку спеціальною гірляндою з програмним забезпеченням та верхівкою у вигляді різдвяної зірки.  Головну ялинку Ніжина було огороджено красивим парканом з розписами на Біблійну тематику та антивандальною огорожею.

Працювали декілька бригад робітників та електриків КП «ВУКГ», була залучена спецтехніка підприємства –  автокран, ліктьова та телескопічна автовишки, вантажні автомобілі.

Крім того на площі Франка було встановлено декілька фотозон, Різдвяну шопку та світлодинамічний фонтан, а на початку центральної алеї по вулиці Шевченка прикрашено яскравими електричними гірляндами дві ялини.

Роботи виконано швидко та якісно. І вже сьогодні ввечері ялинка засяє всім своїм різнобарв’ям гірлянд та прикрас, радуючи дітлахів та дорослих своєю красою, а також даруючи їм гарний святковий  передноворічний настрій. Запрошуємо всіх бажаючих помилуватись всією красою нової ялинки та на святкування Дня святого Миколая.

Комунальне підприємство «ВУКГ» вітає всіх зі святом Дня святого Миколая!

Хай Миколай принесе Вам у хату

Здоров’я, радості багато,

Приємні, щирі поцілунки

І ще багато подарунків.

Unenizh.org.ua
2020-12-18 16:45:03

Смотрите также:  Не пробачать: Кравчук бачить для Лукашенка шлях Януковича

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *