- Новости

Офіс президента виправив у своїй заяві слова Байдена про ПДЧ у НАТО

Офіс президента виправив слова президента США у заяві про підсумки розмови Володимира Зеленського та Джо Байдена про план щодо членства України в Північноатлантичному альянсі.

Спочатку в заяві повідомлялося, що Байден наголосив на важливості надання Україні плану дій щодо членства в НАТО, який направить Україну на шлях членства в альянсі.

Однак незабаром Білий дім повідомив, що президент США не висловлював підтримку цьому кроку. Після цього Офіс президента змінив текст своєї заяви.

– Він (Джо Байден, – Ред.) запевнив, що позиція України обов’язково буде врахована під час обговорення стратегічних питань в НАТО, а також запланованих заходів найвищого рівня, – йдеться наразі у заяві.

Розмова Байдена та Зеленського

Президент США Джо Байден під час розмови з президентом України Володимиром Зеленським підкреслив, що він – противник реалізації проекту Північний потік-2.

Телефонна розмова Байдена та Зеленського відбулася 7 червня. Байден запевнив Зеленського у гарантії безпеки з боку США. Також Зеленський розповів президенту США про ситуацію на Донбасі та концентрацію військ Російської Федерації біля українських кордонів.

Джерело: Axios

Смотрите также:  Ми більше не чоловік і дружина: Анна Заврогодня підтвердила чутки про розлучення з Позитивом

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *