- Новости

Освітяни вакцинуються повільними темпами, – МОЗ


Освітяни вакцинуються повільними темпами, – МОЗ

МОЗ має намір пом’якшити вимоги до роботи закладів освіти через повільний темп вакцинації

Вакцинація працівників освітньої сфери триває повільними темпами, через що Міністерство охорони здоров’я має намір пом’якшити вимоги до роботи закладів освіти та дозволити працювати школам і вишам у «жовтій» та «помаранчевій» зонах при вакцинації 80% персоналу лише першою дозою вакцини.

Про це в інтерв’ю медичному експерту ЮНІСЕФ Катерині Булавіновій сказав головний державний санітарний лікар Ігор Кузін, повідомляє Укрінформ.

«Була запропонована така норма, щоб школи не працювали, якщо там менш як 80% вакцинованого персоналу. Така норма була зафіксована у відповідній постанові, зараз вона переглядається. Ми розуміємо, що навіть попри те, що запущені механізми по роботі мобільних бригад або по тому, щоб формувалися вакцинальні пункти на території навчального закладу, на жаль, педагоги вакцинуються доволі повільними темпами», – зазначив Кузін.

Він також висловив переконання, що освітяни будуть активно користуватися послугами мобільних бригад з вакцинації.

«Поки Україна знаходиться у «зеленій», «жовтій» або «помаранчевій» зонах, кожен освітянин зможе отримати повний курс щеплення. До того ж зараз скорочуються інтервали між введенням першої та другої дози, тому така можливість є», – сказав Кузін.

Чиновник також наголосив, що освітяни, враховуючи особливість їх роботи, дуже соціально активна категорія і потенційно можуть бути джерелом інфікування. Зокрема, Велика Британія, досліджуючи у себе спалахи штаму Дельта, повідомила про те, що 30% таких спалахів були зафіксовані саме серед освітян.

Освіта.ua
09.09.2021

Смотрите также:  В Черновицкой области за сутки коронавирус унес жизни 6 граждан, количество инфицированных сянугла 889 человек

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *