- Новости

Первинна ланка медичної допомоги Прилуцького району отримала вкрай необхідне кисневе обладнання ВІДЕО

Первинна ланка медичної допомоги Прилуцького району отримала вкрай необхідне кисневе обладнання ВІДЕО

Первинна ланка медичної допомоги Прилуцького району відчуває гостру необхідність у кисневому обладнанні. В умовах пандемії COVID-19 амбулаторії та ФАПи лишаються в авангарді боротьби за життя та здоров'я сільського населення – а це понад 23 тисячі людей.

Єдиними, хто прослідкували та відреагували на потреби сільської медицини стала команда Валерія Дубіля, першого заступника голови парламентського комітету з питань здоров'я нації.

Чергову партію медичного обладнання — 4 оксигинатори та більше 20-ти пульсоксиметрів отримала первинна ланка Линовицької ОТГ.

«Я, як перший заступник голови комітету з питань здоров'я нації, заступник Юлії Тимошенко, разом зі своєю командою вже другий тиждень продовжую програму здоров'я нації. Для мене саме головне, щоб ми допомагали людям, рятували людей, починаючі з села. Тому що дуже багато людей в селі, коли вже починають задихатися, тільки тоді вони їдуть до лікарні. Тому ми сьогодні робимо все, щоб рятувати людей, щоб не були переповнені лікарні», – каже Валерій Дубіль.

«Це єдиний депутат в країні, який надав нам на нашу амбулаторію. Вона в нас маленька, але працює три сімейних лікаря. Це дуже доцільний подарунок», – сказала

директор центру соціального обслуговування Линовицької селищної ради Ірина Шевченко.

Валерій Дубіль, заступник лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко, перехворів на COVID-19 майже півтора місяці тому. Не з чуток знає, наскільки важливо слідувати протоколу лікування та не піддаватись паниці.

«Пояснюю цим людям протокол, як правильно лікуватись, як починати правильно лікуватися. Що спочатку не потрібно не антибіотиків, не противовірусних препаратів. Спочатку потрібні вітаміни — вітамін D3, цинк, аскорбинка, багато пити і бути в теплі та в добрі. Навіть не потрібно бігти робити в перший день вже тест та робити КТ. Потрібно вдома лікуватися й дивитися день, два, три, як буде ця хвороба пробігати», – радить Валерій Дубіль.

Смотрите также:  Заради селфі: в Одесі юнак отримав опіки всього тіла через удар струму на потязі

Нагадаємо, минулого тижня народний депутат разом із командою здійснив робочий візит до Яблунівської громади та передав місцевій системі охорони здоров'я п'ять кисневих оксигинаторів та пульсоксиметри — по три у кожен ФАП.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
05.12.2020

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *