- Новости

Поліцейські з Ніжина сім кілометрів несли заблукалого в лісі хлопця: хлопець ледь не втратив обидві ногиПідліток міг втратити обидві нижні кінцівки, якби не грамотні дії правоохоронців, які його знайшли.


У Чернігівській області патрульні поліцейські вночі шукали заблукалого в лісі 17-річного хлопця, якого після виявлення несли сім кілометрів до автомобіля. Про це в суботу, 20 лютого, 
повідомила прес-служба Нацполіції в регіоні.


“Інформація про те, що холодної зимової ночі хлопець із села Піски пішов у бік лісу і не повернувся, надійшла в поліцію на початку четвертої години ранку. Бабуся розповіла диспетчеру 102, що онук зник близько опівночі”, – зазначено в повідомленні.


Відзначається, що поліцейські планували знайти підлітка за слідами, які вели через поле в ліс. При цьому висота снігового покриву
виключала використання службового автомобіля.


Виявити хлопця вдалося патрульним Максимові Пономаренку і Дмитрові Харченку ближче до ранку. Він лежав на снігу, у свідомості, проте не міг рухатися, оскільки не відчував ніг.


Двом поліцейським довелося нести постраждалого сім кілометрів – до місця, куди міг під’їхати автомобіль, – на ходу розтираючи йому ноги і руки.

Нарешті, підлітка доставили в Бахмацьку центральну лікарню, де йому діагностували загальне переохолодження й обмороження ніг. За словами медиків, хлопець міг втратити обидві нижні кінцівки, якби не грамотні дії поліцейських.

Смотрите также:  Пожежа в Харкові: керівників будинку для літніх людей забрала поліція

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *