- Новости

Поріг тесту ЗНО з хімії склав 14 тестових балів


Поріг тесту ЗНО з хімії склав 14 тестових балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг «склав/не склав» для тесту ЗНО з хімії

Поріг тесту «склав/не склав» для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з хімії в 2021 році дорівнюватиме 14 тестовим балам.

Відповідне рішення ухвалене експертною комісією Українського центру оцінювання якості освіти, засідання якої відбулося 03 червня.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

У 2021 році участь у тестуванні з хімії взяли 9 885 осіб. Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з хімії складає 10,8% від загальної кількості учасників тестування.

До 04 червня мають бути оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, а також ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту.

Результати ЗНО за вибором учасника тестування також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація з предмета. Експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з хімії, дорівнює 74 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
03.06.2021

Смотрите также:  Погода в Украине на 23 февраля (КАРТА)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *