- Новости

Продовжується капремонт з утепленням 9-поверхового корпусу лікарні по проспекту Миру

Продовжується капремонт з утепленням 9-поверхового корпусу лікарні по проспекту Миру

9-поверхівка лікарняного стаціонару по пр. Миру, 44 в Чернігові збудована за радянських часів, за тодішніми стандартами і технологіями. Як наслідок – була дуже дорогою в опаленні та з часом почала показувати інші слабкі місця.

Із 2018 року тут розпочали капітальний ремонт усієї будівлі – її  комплексну термомодернізацію з застосуванням енергоощадних технологій. Через обмеженість фінансів роботи виконуються поетапно. Вже зроблено приблизно 75% їх загального обсягу. І цього року, як можна побачити, вони тривають.

Як розповів керівник міського управління капітального будівництва В’ячеслав Почеп, зараз тут виконується укріплення будівлі металевими тяжами – тому що є досить велика проблема в частині сходового майданчика. А після того, як їх закінчать і будуть підписані акти на приховані роботи, – почнуть утеплення останньої частини будівлі.

Крім утеплення та укріплення стін, у рамках проєкту в корпусі оновили 700 кв. м перекриття, зробили дощевідвід, а також замінили частину вікон, що відпрацювали свій термін експлуатації.

«На сьогодні в нас є підрядник-переможець тендера, який здобув перемогу з ціною 11,3 мільйона. Видатки, які є в міському бюджеті цього року на цю будівлю, – десь близько 9 млн 150 тис. грн, договірна ціна на цей рік становить 8,8 млн грн. І десь 2,5 мільйона нам не вистачає – тож, скоріш за все, закінчуватимемо об’єкт наступного року», – зазначає керівник УКБ.

Раніше, за 2018-2019 рр., підрядник на цьому об’єкті виконав робіт на 8,8 млн грн, які місто вже заплатило. Через те, що ціни на всі складові будівництва суттєво зросли, в березні цього року довелося переглядати кошторис. Загальна вартість усіх робіт по будівлі на сьогодні становить 21 мільйон 340 тисяч гривень.

Смотрите также:  Смесь против гололеда получила свой дом

Комплексну термомодернізацію будівель бюджетної сфери роблять як для того, щоб заощадити потім бюджетні кошти на опаленні, так і для покращення комфортності перебування в них людей. Навіть до повного завершення робіт у цьому 9-поверховому корпусі лікарі та пацієнти вже зазначають, що в температурному режимі там стало значно комфортніше. На повний же економічний ефект варто розраховувати тоді, коли термомодернізацію – як, наприклад, у міському пологовому будинку – закінчать повністю.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

01.07.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *