- Новости

Просто та корисно: дієтолог назвала ідеальний сніданок для дітей

Ідеальний сніданок для дитини має бути корисним і ситним, заряджати її енергією, що дасть змогу бути активною та добре вчитися.

Батьки можуть експериментувати, намагаючись придумати, що ж готувати дітям на сніданок, однак це – досить простий і доступний кожному набір продуктів, переконує дієтолог Тетяна Миколаєнко.

– Здоровий сніданок дитини має містити кашу. Це основа першого прийому їжі. Вона дає користь, енергію, почуття ситості. Крім того, вона добре перетравиться і не викличе відчуття тяжкості, коли хочеться полежати або поспати, – розповідає Фактам ICTV Тетяна Миколаєнко.

За її словами, до каші, яка є хорошою вуглеводною базою, треба додати білки.

– Ідеальним доповненням буде відварене яйце. Також потрібні жири. Вони містяться у вершковому маслі, яке варто додати до каші, – доповнює дієтолог.

Подати з цим усім слід несолодкий напій – чай ​​чи компот з ягід або фруктів, вважає фахівець.

– Треба привчати дітей пити несолодкий чай або будь-який несолодкий напій. При бажанні це досить просто зробити, – пояснює експерт.

Такий варіант сніданку повинен бути основою, його можна урізноманітнити й іншими наборами продуктів.

– Можна готувати сир зі сметаною і ягодами, сирники та запіканки. Іноді можна дозволяти булочку з маслом або сиром. Але це лише для урізноманітнення, – коментує Тетяна Миколаєнко.

Щоб такий сніданок не набрид дитині, потрібно чергувати основні продукти. Також слід уточнити, які продукти подобаються їй більше, а що вона не полюбляє.

– Потрібно чергувати каші: сьогодні вівсянка, завтра – гречка, післязавтра – булгур. Також можна змінювати добавки – ягоди, горіхи, насіння, – пояснює дієтолог.

Водночас не варто подавати дітям вранці солодкі сніданки, наприклад, каші, мюслі, млинчики або оладки з варенням, випічку.

– Такі сніданки не дадуть довгого насичення. Досить швидко у дитини знову бурчатиме в животі. Також вони – шлях до діабету, – наголошує Тетяна Миколаєнко.

Крім того, каша з яйцем – досить простий варіант нагодувати дитину і для самих батьків. Адже їх можна приготувати ще ввечері, а вранці просто розігріти.

Смотрите также:  Чорновол поскандалила в ГБР: попала она туда через забор с колючей проволокой – видео

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *