- Новости

Ремонт дороги Ніжин-Прилуки за завершальній стадії

Ремонт дороги Ніжин-Прилуки за завершальній стадії

В процесі виконання дорожніх робіт обов’язково здійснюється контроль за їх якістю. Лабораторія Служби автомобільних доріг у Чернігівській області регулярно відбирає проби укладеного асфальтобетону на ділянці ремонту траси Р-67 Ніжин – Прилуки.Це найбільший об’єкт дорожньо-будівельного сезону 2020 року у Чернігівській області.

Відібрані за допомогою керновідбірника проби у лабораторії перевіряють на відповідність ДСТУ. Визначають ступінь ущільнення укладеного асфальтобетону, границю міцності при стиску, водонасичення, перевірятимуть вміст в’яжучого і грануло-метричний склад.

Загальна протяжність ділянки дороги Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин, де буде влаштовано нове покриття, – 74,9 кілометрів (км 79 + 601 – км 154 + 468).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові автівка з’їхала з дороги і збила двох жінок

Ремонтом буде охоплено відрізок траси від перехрестя дороги Р-67 з трасою М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ до пересічення з трасою Н-07 Київ – Суми – Юнаківка.

Підрядник: ТОВ “Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада». Наразі майже 30 км дороги вже з новим покриттям (вирівнюючий шар). Розпочато роботи з укладання верхнього шару – з щебенево-мастикового асфальтобетону.

За амбітним планом Укравтодору, у 2020 році у Чернігівській області ремонтами планується охопити 196 км доріг державного значення. Роботи виконуються в рамках програми Президента України “Велике будівництво”.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Пресслужба САД У Чернігівській області

11.09.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Смотрите также:  Красный Крест направил в ОРДЛО один грузовик с гуманитарной помощью, – ГНСУ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *