- Новости

Ще трьох кандидатів на проміжні вибори за 208-м округом зареєструвала ЦВК

Ще трьох кандидатів на проміжні вибори за 208-м округом зареєструвала ЦВК

ЦВК зареєструвала ще трьох кандидатів в народні депутати України на проміжних виборах за 208-м округом. А саме — Івана Донця, Олега Ляшка та Віталія Чорного. Всі вони висуванці політичних партій.

Таке рішення ухвалила ЦВК на своєму черговому засіданні 10 вересня.

Іван Донець народився 3 жовтня 1956 року в селі Миколаївка Менського району Чернігівської області. Освіта професійно-технічна. Підприємець. Проживає у Чернігові. Член партії «Прогресивна соціалістична партія України».

Олег Ляшко народився 3 грудня 1972 року в місті Чернігові. Освіта вища. Лідер політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка». Проживає в місті Києві.

Віталій Чорний, народився 29 квiтня 1982 року в селі Новоякимівка Мелітопольського району Запорізької області. Освіта вища. Підприємець. Проживає в місті Мелітополі. Член партії – Політична партія «Команда Сергія Мінька».

Наразі за 208-м округом зареєстровано вже 6 кандидатів.

Нагадаємо, довибори до Верховної Ради ЦВК призначила після того, як в травні загинув народний депутат Валерій Давиденко. Основна версія правоохоронців – самогубство.

ЦВК у 208-му окрузі призначила довибори народного депутата на 25 жовтня.

30 серпня партія «Слуга народу» обрала кандидата у депутати, який висуватиметься за 208 округом, що на Чернігівщині. Ним став Анатолій Гунько.

2 вересня ЦВК зареєструвала першого кандидата в народні депутати в окрузі № 208. Ним став Олексій Оскер.

3 вересня стало відомо, що балотуватиметься дружина загиблого нардепа Валерія Давиденка – Людмила Давиденко.

4 вересня у Батурині відбувся з`їзд Радикальної партії, на якому Олега Ляшка висунули кандидатом у народні депутати у 208-му окрузі.

Також 4 вересня ЦВК зареєструвала другого кандидата в народні депутати України за 208 округом. Ним став самовисуванець Михайло Побігай.

8 вересня ЦВК зареєструвала третього кандидата на проміжним виборах за 208-м округом — мешканця Дніпра, адвоката Сергія Суханова.

Смотрите также:  Корюківчани подали первую в 2019 году электронную петицию

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
13.09.2020

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *