- Новости

Сім’я з Білорусі попросила захисту на чернігівському кордні

178ecd8-news-20200909-130332-1599645812

Сім’я з Білорусі, слідуючи в Україну, попросила міжнародного захисту через переслідування.

Про це повідомив речник відомства Андрій Демченко.

Двоє дорослих (чоловік та жінка) разом з дітьми прибули в один з пунктів пропуску на українсько-білоруській ділянці кордону в межах Чернігівської області.

Під час прикордонного контролю вони одразу звернулися до українських прикордонників, зазначивши, що потребують додаткового захисту через утиски в своїй країні.

Зі слів чоловіка, вже певний час вони відчували утиски з боку білоруських правоохоронних органів. Однак з країни вирішили виїхати, оскільки нещодавно проти нього, начебто, була заведена надумана кримінальна справа пов’язана з хабарництвом.

Іноземцям роз’яснили порядок звернення за захистом відповідно до українського законодавства та оформили на в’їзд в Україну. До підрозділу міграційної служби України направлено повідомлення про звернення за захистом.

“Найближчим часом ці громадяни мають звернутися в міграційну службу для оформлення відповідних документів”,- сказав Демченко.

За останній час в пунктах пропуску на державному кордоні України щодо отримання захисту звернулись 15 громадян Білорусі.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

09.09.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Смотрите также:  В Литве ввели административную ответственность за использование пластиковых пакетов

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *