- Новости

Системність роботи і довіра людей: у Прилуках створили районний осередок партії «НАШ КРАЙ»

За результатами місцевих виборів на Чернігівщині політична партія «НАШ КРАЙ» – серед лідерів за довірою людей. Такий результат став можливим завдяки багаторічній системній праці, допомозі людям і якісній роботі для комплексного соціально-економічного розвитку громад.

«Партія не лише утримала своїх активістів, а й отримала один із кращих результатів в області. Ми маємо 300 депутатів, які представляють нас у радах різних рівнів. 15 голів ТГ. Наша перемога стала результатом наполегливої та відповідальної праці кожного з вас»,- Борис Приходько, народний депутат України.

Команда «НАШОГО КРАЮ» збільшується, до політичної сили долучається дедалі більше небайдужих людей, які дійсно бажають зробити наш регіон кращим. До прикладу – в Прилуках створили та презентували нову укрупнену районну партійну організацію.

«Я щиро радий бачити вас усіх, причетних до розвитку і розбудови нашої політичної сили на Чернігівщині. Тут і депутати обласної ради, і голови ТГ, усі, хто віддав частину життя для розвитку нашої політичної сили. У ці непрості часи ми продовжуємо працювати на благо громад і прагнемо бути ефективною силою. Протягом 5 років наша робота була ефективною. Якщо повернутися на 8 місяців назад, то ми здобули перемогу»,- Борис Приходько, народний депутат України.

«Ми ухвалювали 12 пунктів – завдання перед партійною організацією на рік. Ми домовлялися, що в липні зустрінемося, обговоримо попередні результати і сплануємо наступні. Ми йдемо з випередженням – зараз червень. Літо розпочалося – можна підбивати підсумки і далі рухатися»,- Юрій Музика, депутат обласної ради від партії «НАШ КРАЙ».

«У кожній ТГ створено партійні осередки. Люди, які очолюватимуть ці осередки, – відповідальні, сумлінні, вони є справжніми патріотами партії «НАШ КРАЙ»,- Лідія Шевченко, голова фракції партії «НАШ КРАЙ» у Прилуцькій райраді.

Головою Прилуцької районної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» обрано депутата обласної ради Віталія Лічмана.

Смотрите также:  Школьные войны: на Черниговщине педагоги травят ребенка-инвалида и его родителей-учителей

«Переходимо до розгляду питань порядку денного. Перше питання. Про утворення Прилуцької районної організації політичної партії «НАШ КРАЙ». Відповідно до пунктів 7.2 і 9.18 статуту ПП «НАШ КРАЙ», 1 червня 2021 року було ухвалено рішення шляхом проведення установчих зборів про утворення районної організації»,- Віталій Лічман, депутат обласної ради від партії «НАШ КРАЙ».

«Вітаю з утворенням Прилуцької районної організації. Віталію Вікторовичу, вітаю вас із обранням головою»,- Сергій Баришовець, голова Чернігівського обласного осередку партії «НАШ КРАЙ».

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

09.06.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *