- Новости

Сумно і соромно, а “Європа” десь поруч…

1-111

…а все ж таки дуже ганебне в нашому Ніжині ставлення городян, звичайно не всіх, до культури викидання сміття та відношення до урн призначених для дрібного сміття. Як не сміттєвий пакет кілограмів на 3-5 засунуть в маленьку урну, так картонна коробка стирчить.
І невтямки їм убогим зрозуміти, що в урну для ДРІБНОГО сміття можна викидати якусь дрібноту на кшталт порожньої пачки з під цигарок, обгортки від цукерки чи морозива, пластиковий стаканчик з-під кави тощо. Натомість викидають цілі пакети з різними побутовими відходами з дому, бо до сміттєвого майданчика дійти ох як нелегко. Що саме цікаве, хтось засуне такий пакет до урни, а іншим звичайно немає місця куди викинути і починають ставити такі ж пакети поруч, на радість безпритульним собакам та котикам.
Дуже обурює те, що такі випадки трапляються у Ніжині майже кожен день, і навряд чи хтось з тих городян, які засмічують таким чином своє місто зрозуміє, що так робити категорично не можна. Також вірогідність того, що хтось “прозріє” та побачить своїм ясним поглядом майданчик ТПВ, а, тим більше, віднесе своє сміття туди – дорівнює нулю.
А є окремий вид мешканців, які просто безжалісно нищать урни: хто автівкою, хто ногою чи рукою, а хто і підручними предметами…
Сумно і соромно, а “Європа” десь поруч…

Unenizh.org.ua
2020-11-26 19:13:03

Смотрите также:  «Всесвітні походеньки капітана Небрехи» Юрій Ячейкін

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *