- Новости

Транспортний колапс у Чернігові: через обледеніння дротів тролейбуси не вийшли на маршрути

Транспортний колапс у Чернігові: через обледеніння дротів тролейбуси не вийшли на маршрути

Зранку 29 грудня через обледеніння контактної мережі чернігівські тролейбуси не вийшли на маршрути, що спричинило справжній транспортний колапс у місті.

Як пояснив на розширеній нараді у міськраді керівник ЧТУ Руслан Ємець, тролейбуси розпочали свою роботу о 5-й ранку, але тільки-но виїхавши з депо, вони мусили зупинитися через шар льоду на дротах. Товщина крижаної «шкоринки», яка утворилась, приблизно 2-3 мм.

«У нових тролейбусах автоматика відразу вимикалася, а машини старого зразку частково змогли виїхати, проте через якийсь час зупинилися», – сказав Ємець.

У депо ЧТУ кажуть: перші тролейбуси встигли доїхати до кінцевої на вулиці Малиновського та у бік центральної частини міста, проте вже після розвороту вимушені були зупинитися.

Наразі тролейбуси масово стоять в районі колишнього кінотеатру «Перемога» та біля школи №3.

Прогнозувати час відновлення руху в ЧТУ не беруться – чекатимуть, коли все розтане.

«Механічно контактну мережу по всьому місту розчистити неможливо. Ми спробували від депо до вулиці Шевченко (приблизно 100 метрів. – ред.) почистити – люди не витримують», – розповів один з працівників Чернігівського тролейбусного управління.

В депо кажуть, що минулого разу, коли негода вдарила по Чернігову і спровокувала сильну ожеледь – півтора тижні тому – такого сильного обледеніння дротів не спостерігалося і тролейбуси могли їздити.

Наразі чернігівці вимушені добиратися до місця роботи пішки або в маршрутках. Через такий форс-мажор водії автобусів не відмовляються брати стоячих пасажирів, що в умовах діючих карантинних обмежень не дозволено.

Джерело — 0462.ua

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
29.12.2020

Смотрите также:  Главную елку города – установлено! 21 фото как все происходило...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *