- Новости

У Чернігові на коронавірус хворіє кожен сотий мешканець

У Чернігові на коронавірус хворіє кожен сотий мешканець

Якщо брати навіть тільки офіційно зареєстровані випадки, то в Чернігові на COVID-19 зараз хворіє приблизно 1% мешканців. І, на жаль, сьогодні динаміка зростання інфікувань на 100 тисяч населення і в місті, і особливо в Чернігівській області є однією з найгірших в Україні.

Така інформація прозвучала в ході розширеної наради в Чернігівській міській раді сьогодні, 4 грудня.

Заступниця начальника управління охорони здоров’я міської ради Ольга Малець повідомила, що останні два дні профільний міністр говорить про те, що кількість одужань загалом по Україні перевищила кількість нових захворювань за добу. Але, на жаль, про Чернігів і Чернігівську область цього сказати не можна. У нас традиційно кількість нових хворих за добу перевищує кількість тих, хто одужав.

«Індикаторний показник (щодня, за 14 днів), який є більш показовим, по Чернігову перевищує загальноукраїнський, але менший, ніж загалом по області. У структурі обласного показника ми маємо 60-65% захворюваності», – додала вона.

Ще одним важливим показником є група госпітальних хворих: тих, які перебувають на ковідних ліжках. Наразі потенціал міста – 430 ліжок. Останні тижні міські лікарні заповнені на 55-60%, а саме: 250-260 людей перебуває щоденно на ліжках з підтвердженим ковідом або з підозрами на цю хворобу.

Серед медпрацівників загалом захворіло 467, з них 230 ще лікуються. Серед дітей загалом по місту захворіло – 100, ще лікуються – 6, всі вони на амбулаторному лікуванні.

Фото – з мережі.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
04.12.2020

Смотрите также:  Гончарук таки уходит в отставку, потому что ему надоело, – СМИ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *