- Новости

У Городнянській міськраді обрали секретаря

  • У Городнянській міськраді обрали секретаря
  • У Городнянській міськраді обрали секретаря

Представницю «Нашого краю» Світлану Більську обрано секретарем Городнянської міської ради під час засідання першої сесії міськради. Попереднього скликання вона також була секретарем цієї ради.

«Для мене це честь і відповідальність перед громадою. Активно долучатимуся до вирішення проблемних питань жителів нашої громади, працюватиму задля подальшого розвитку Городнянської ОТГ», – зазначила Світлана Більська. У засіданні взяв участь підприємець і меценат Ігор Романенко, який очолював фракцію «Наш край» у Городнянській міськраді попереднього скликання, а під час цьогорічних місцевих виборів обраний депутатом Чернігівської обласної ради.

Також під час першої сесії Городнянської міськради оголошено про створення фракції «Наш край». Під час сесії депутати розглянули організаційно-кадрові питання, потім у пленарному засіданні оголошено перерву до 10 грудня.

Довідка: Світлана Більська народилася 1967 року в селі Хрипівка Городнянського району. Закінчила Гомельський кооперативний інститут (за спеціальністю «бухгалтерський облік, контроль та аналіз господарської діяльності»). Працювала на керівних посадах у системі споживчої кооперації та комерційних підприємствах. 2017 року обрана секретарем Городнянської міської ради.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

02.12.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Смотрите также:  НЛО чи шанувальники Кубрика? У пустелі США знайшли металевий моноліт

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *