- Новости

У наступному році у Ніжині реалізовуватимуть низку проєктів соціальної дії

У наступному році у Ніжині реалізовуватимуть низку проєктів соціальної дії

У черговій хвилі проєктів соціальної дії в рамках співпраці ГО «Лабораторія Ініціативної Молоді» та КЗ «Ніжинський міський молодіжний центр» ніжинці отримали підтвердження про надання грантової підтримки на реалізацію 4 проєктів.

«Art versus Covid-19» має на меті сприяти посиленню міжсекторальної  згуртованості в громаді Ніжина заради подолання негативних наслідків Covid-19  та покращення психологічного здоров’я населення міста та громади засобами арттерапевтичного впливу, що буде здійснюватися у межах низки заходів протягом  березня – травня 2021 р.

«Психологічне здоров’я для ніжинців» – проведення заходів психологічної підтримки ніжинців для подолання негативних аспектів  соціального дистанціювання внаслідок COVID-19 в січні-квітні 2021 р.

«BaBuCi (Building Big Cohesion)» – налагодження міжвікового діалогу, проведення спільного дозвілля, творчості та обміну  досвідом в рамках міжкультурної співпраці та розвитку соціальної згуртованості для молоді та людей поважного віку Ніжинської громади в ході проведення циклу заходів творчого  спрямування впродовж першого півріччя 2021 року.

«Ніжин_ЕКОдвіж» – має на меті підвищення рівня екологічної культури в громаді, прищеплення навичок життя в стилі «Zero Waste» шляхом розробки та впровадження комплексної інтегрованої освітньої програми з навчання 30 еко-менторів та еко-амбасадорів з числа учнівської, студентської молоді та освітян Ніжинської територіальної громади та проведення ними якнайменше по 1 заходу в своїх освітніх закладах протягом 1 півріччя 2021 року.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

20.12.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Смотрите также:  Прикольні смс-привітання з Водохрещем

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *