- Новости

У Новгород-Сіверському відділення для хворих на COVID-19 переїжджає в іншу будівлю

У Новгород-Сіверському відділення для хворих на COVID-19 переїжджає в іншу будівлю

Новгород-Сіверське відділення для лікування хворих на коронавірус з 10 грудня переїжджає до іншої будівлі. Інфекційне відділення стало затісним, повідомляє Суспільне.

Воно розраховане на 10 ліжкомісць, зараз там лежить 14 пацієнтів з COVID-19.

«З них п’ятеро у важкому стані. Решта – середнього ступеню важкості», – розповідає лікар-інфекціоніст Андрій Недашковський.

Медичні сестри кажуть, щодня приймають від одного до п’яти нових хворих.

Зараз у інфекційному відділенні можуть одночасно забезпечити киснем 19-х хворих на коронавірус. Тобто на сьогодні тут можуть прийняти ще 5 пацієнтів. Не більше.

Ліжка з киснем поки є, каже лікар, а площі, щоб їх розмістити вже не вистачає.

Інфекційне відділення Новгород-Сіверської лікарні переведуть в іншу будівлю. Для хворих на COVID-19 виділять увесь перший поверх.

В новому відділені планують обладнати 29 місць, забезпечені киснем. До аварійного електроживлення будівлю вже підключили, розповіла головна лікарка Олена Набхан.

Змінити умови лікування пацієнтів з ковід у Новгороді-Сіверському дозволила угода з Національною службою здоров’я, підписана від 27 листопада.

Тут планують приймати пацієнтів з усього новоствореного району – з Новгород-Сіверської, Коропської, Семенівської та Понорницької громад.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
11.12.2020

Смотрите также:  У страшній ДТП загинули ніжинець і дівчина з Носівки

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *