- Новости

У ОГХК заявляють про спробу зриву приватизації компанії

Правління АТ Об’єднаної гірничохімічної компанії заявляє про проведення масових обшуків на підприємствах і офісах компанії. Подібні дії правоохоронних органів ставлять під загрозу процес приватизації компанії, який запланований на 2021 рік.

Зокрема, в середу, 13 січня обшуки проходили на території Вільногірського гірничозбагачувального комбінату, в центральному офісі ОГХК в Києві, а також у окремих працівників компанії.

За словами компанії, пред’явлені звинувачення безпідставні і не відповідають дійсності.

У самій компанії заявляють, що це вже не перша спроба зірвати процес приватизації ОГХК, який запланований на І квартал 2021 року і пов’язують проведені обшуки з досягненням рекордних фінансових показників в минулому році.

Нагадаємо, що за підсумками 2020 року ОГХК показала рекордний показник чистого прибутку, який склав 600 млн гривень. Крім того, в кінці грудня минулого року було оголошено про відкриття великих запасів ільменіту на території Вільногірського ГМК, що істотно підвищує потенційну приватизаційну вартість компанії.

Приватизація Об’єднаної гірничохімімческой компанії, до складу якої входять Іршанський ГЗК і Вільногірський ГМК, обіцяє стати найбільшою з моменту продажу Криворіжсталі в 2006 році. Компанія є одним з найбільших в світі виробників титанової сировини.

АТ ОГХК входить до переліку об’єктів великої приватизації в 2021 році, передбачених меморандумом України з МВФ.

Фото: АТ Об’єднана гірничо-хімімчна компанія 

Смотрите также:  У центрі Чернігова автівка збила велосипедиста

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *